top of page

BORNOVA KAYMAKAMI FATİH GENEL’DEN ASKON İZMİR’E TEŞEKKÜR

İZMİR'İN Bornova ilçesine bağlı Kurudere Mahallesi'nde yaşayan tavuk üreticisi Yasin Davran'ın geçtiğimiz mayıs ayında çıkan yangında kullanılmaz hale gelen kümesinin tekrar inşa edilmesinden desteklerinden dolayı Bornova Kaymakamı Fatih Genel tarafından ASKON İzmir Şubesine teşekkür belgesi verildi.

Bornova ilçesine bağlı Kurudere Mahallesi'nde yaşayan tavuk üreticisi Yasin Davran'ın bir kümesinde Mayıs ayında çıkan yangında 600 tavuğu telef oldu ve kümesi kullanılmaz duruma geldi ASKON İzmir Şubesi tarafından kümes yeniden inşa edildi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi Başkanı Şerafettin Gücü; “Yanan kümes ile alakalı bir üyemiz tarafından bizlere bilgi geldi bizde vakit kayıp etmeden Tarım ve Orman İzmir İl Müdürlüğümüz ile irtibata geçtik, ne yapabiliriz kısmını müdürlüğümüz ile görüştük, imece usulü gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projemizde biz ASKON İzmir Şubesi olarak kümesin inşası kısmını üsteldik, diğer hayırsever firmalarda tavuk tedarikinde bulundu el birliği ile işletmemizi yeniden faaliyete geçirdik ve babalar gününde Yasin kardeşimize teslim ettik. Her zaman dediğimizi gibi biz bize yettik.”

ASKON İzmir bir işadamı derneğidir, ama yaşadığımız şehrin sorunları bizleri yakından ilgilenir ve sorumluluktan kaçmayacağız, biz bu tip sosyal sorumluk projelerine çok önem veriyoruz geçtiğimiz yıllarda yine evi yanan bir kardeşimizin evini inşa ettik, yine ısınma sorunu olan bir köy okulumuzun tadilatını üstlendik. Son olarak tekraren desteklerinden dolayı üyelerimize ASKON’un gönül erlerine sonsuz teşekkür ediyorum.

Bornova Kaymakamı Fatih Genel de ASKON İzmir şubesinin üstlendiği sosyal sorumluluk projesinden ve üreticiye verdikleri desteklerden dolayı ASKON İzmir Şubesi Başkanı Şerafettin Gücü’ye teşekkür belgesi verdi.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page