top of page

ASKON’DAN VALİ AYYILDIZ’A ZİYARET

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir ve Adana Şubesi yöneticileri İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı ziyaret etti.

Şehrin sanayisi, ticari potansiyeli yerinde incelmek ve görüşmelerde bulunmak üzere ASKON İzmir şubesinin misafiri olan ASKON Adana Şubesi iş geliştirme ve iş inceleme programı kapsamında İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Misafirleri ile bir süre sohbet eden Vali Ayyıldız, ülkemizin 2023 ekonomik hedeflerine ulaşmasında iş adamlarının önemli bir rol üstleneceğini ifade ederek ekonomideki rekabet gücünü arttırmak ve iktisadi hayatın ahlaki temelde şekillenmesine katkıda bulunmak misyonuyla hareket eden ASKON’un Başkanı başta olmak üzere tüm üyelerine başarılar temennisinde bulundu.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü ve Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ise kabulünden dolayı Vali Ayyıldız’a teşekkür ederek dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page