top of page

ASKON İZMİR’DEN ÖZGENER’E ZİYARET


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Ziyarette konuşan ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü; Sayın Özgener ile İzmir Ticaret Odasın da yeni bir dönem başladı, geçmiş dönemlerde yaşanan kısır çekişmelerin artık yaşanmayacağını inanıyoruz. Sayın Başkan Türkiye’nin tanıdığı, İzmir’i iyi tanıyan değerli bir iş adamı İZTO’ya, şehrin ekonomik yönden kalkınması, tanıtılması açısından özverili çalışmalar yapacağına inancımız tamdır. Başkanlığının İzmir için hayırlı olmasını diyoruz. Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, seçim sürecinde bize destek veren ASKON İzmir Şubesine dernek üyelerine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bildiğini vurguladı. İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, “Yeter ki sektör proje üretsin, bana getirsin. Odanın elverdiği ölçüde desteği vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Değişim sloganıyla geldik, her alanda değişimin öncüsü olmaya devam edeceğiz. Bu oda sizin eviniz dedik, yeni fikirler, güzel projelere kapımız her zaman açık” diye konuştu.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page