top of page

İZMİR TİCARET ODASI BAŞKAN ADAYI MAHMUT ÖZGENER ASKON’U ZİYARET ETTİ.

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Adayı Mahmut Özgener Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesini ziyaret ederek projelerini anlattı.

Toplantıya İZTO Yönetim Kurulu Başkan Adayı Mahmut Özgener’in yanı sıra Nasır Grup Yönetim Kurulu Başkanı ,Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır, ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü ve ASKON Üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan MÜFED Başkanı Necip Nasır “Mahmut Özgener’in, İzmir ve İzmir Ticaret Odası’nın,iş dünyasının yarınları için büyük bir kazanç olduğunu kaydeden Necip Nasır, “Mahmut Özgener, gerek iş yaşamı, gerek kişiliğiyle İzmir için önemli ve değerli bir isimdir. Özgener’in, İZTO yönetimi anlayışı yönündeki yaptığı açıklamalar, bizim bugüne kadar savunduğumuz görüştür . Bu süreçte Mahmut Özgener’in seçim yarışına katılması büyük önem taşıyor. Biz de bu süreçte kendisine her türlü desteği vereceğimizi ifade ediyoruz” dedi Ayrıca Nasır İzmir iş dünyasını Nisan ayındaki seçimlerde oy kullanmaya da davet etti.

Kendimi İzmir’e Borçlu Hissediyorum

Adaylık süreci ve projeleri hakkında bilgi veren İZTO Yönetim Kurulu Başkan Adayı Mahmut Özgener Bugün işimiz ve ismimiz büyüdüyse bunu İzmir’in sağladığı imkanlara borçluyuz. Bir kente hizmet iki farklı şekilde yapılabilir. Bunlardan biri siyaset yapmak diğeri de sivil toplum örgütlerinde görev almaktır. Ben siyasetten hep uzak durdum, bundan sonra da uzak duracağım. Diğer yoldan şehre hizmet etmek için İZTO adaylığımı açıkladım.

Özgener, İzmir’in önemli sorunlarından birinin ismini duyuramaması ve tanıtımların gerektiği şekilde yapılamaması olarak belirtirken “Uluslararası işbirliklerini arttıracak, dünyanın büyük ticaret merkezlerinde, teknoloji bölgelerinde, dünya ekonomisine yön veren kentlerde ismimizi duyuracağız.

Özgener ayrıca İzmir’in turizm sektöründeki öneminin de altını çizerek “İzmir markasını tüm dünyada arzulanan ve ziyaret edilmek istenen bir kent haline getireceğiz. İç ve dış turizmde payımızı arttırmak adına markamızı yeniden konumlandıracağız.

İzmir ticaret odası çok büyük bir kurum eleştiriye ve farklı fikirle açık olmalı onun için STK’lar ile Kamu ile daha uyumlu çalışacağız, eleştiriye açık olacağız birlikte ortak akıl ile yönetmeliyiz dedi.

ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü; Sayın Özgener Türkiye’nin tanıdığı, İzmir’i iyi tanıyan değerli bir iş adamı İZTO adaylığı İzmir’e heyecan katacaktır seçim yarışında kendisine başarılar diliyoruz.dedi

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page