top of page

ASKON İZMİR HEDEF BÜYÜTTÜ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi 4.Planlama ve İstişare kampını 3 günlük bir program ile Bolu’da gerçekleştirdi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesinin bu yıl 4.sünü gerçekleştirdiği Planlama ve İstişare kampı Bolu Narven Termal otelde 3. Günlük bir program ile gerçekleşti. Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ve üyelerin katılımları ile gerçekleştirilen toplantılarda 2017 yılında yapılan faaliyetler değerlendirilirken 2018 yılında planlanan çalışmalar ele alındı. 2018 yılı için hedef büyüten ASKON İzmir Şubesi, İzmir iş dünyasına yön verecek kararlar ile ilgili açıklamalar yapan ASKON İzmir Şubesi Başkanı Şerafettin Gücü , alınan kararların Ocak ayından itibaren uygulamaya başlanacağını dile getirdi.

ASKON İZMİR HEDEF BÜYÜTTÜ

GÜCÜ “ASKON olarak üyelerimizin uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için kendilerine destek vermek ve onlara rehberlik etmeye çalışıyoruz, planladığımız eğitim, bilgilendirme ,tecrübe aktarım programı,yurt içi ve yurt dışı iş geliştirme gezilerimiz üyelerimizin ve İzmir’in ticaretine yön verecek programlarımız 2018 yılında da tüm hızıyla devam edecek bunun yanında bir işadamı derneği olan ASKON’un şahsımıza yüklediği vizyon ve misyon gereği sosyal sorumluluk projelerimize hız vereceğiz dedi”.

Kampı değerlendiren ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü şehrin en fazla faaliyet yapan iş dünyası STK’larından biri olarak yeni dönemde yine ses getirecek çalışmalar yapacaklarını ifade etti. Çok programdan ziyade, az ama nitelikli programlar yapmayı hedefledik. Geçtiğimiz dönem İzmir ve ülke ekonomisine yönelik çalışmalarımızı yaptık. Dernek olarak, her alanda faaliyet gösterdik. İş dünyası ile ilgili çalışmalarımız yaparken, sosyal sorumluluktan taviz vermedik. Bugünde bu kampta, ne yaptığımız ve neler yapabileceğimizi ayrıntıları ile konuşuyoruz. İşadamları olarak ASKON çatısı altında İzmirimiz ve ülkemiz için yine lokomotif olmaya devam edeceğiz. Kampların son derece faydalı organizasyonlar olduğunu dile getiren Başkan Gücü, “Burada herşeyi ayrıntalıları ile konuşma fırsatı bulduk Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte derneğimizin 2018 yılı hedeflerini planladık. Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan işadamları olarak bizler, bilgi birikimlerimizi topluma katma değer sağlamak adına kullanıyoruz. ASKON bunun için vardır ve kurulduğumuz günden beri bizim haklı kazançla ilgili bir sloganımız var. “Haklı zenginlik” sloganımızı yaşatmak adına elimizden gelen tüm bilgileri değerlendirmeye çalışıyoruz" dedi

Ayrıca kampın ilk gününde ASKON Kocaeli Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım ve Kocaeli Yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda İzmir ve Kocaeli ASKON olarak ortak yapılabilecek çalışmalar ilgili görüş alışverişinde ayrıcı ASKON Genel merkezine iletilmek üzere üyelerin, şubelerin beklentileri yapılabilecek program ve çalışmalar ile ilgili bir rapor hazırladı.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page