top of page

ASKON 15. BAŞKANLAR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

ASKON 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı ASKON Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinin ve Şube Başkanlarının katılımıyla Hyatt Regency Hotel’de gerçekleşti.

İstişare Toplantısı ASKON Genel Sekreteri Orhan AYDIN Bey’in açılış konuşması ile başladı. AYDIN konuşmasında, ASKON 10. Olağan Genel Kurul çalışmalarına başlandığını, sonuçların tüm ASKON camiası ve iş dünyası açısından hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Sonrasında Divan Kurulu takdim edilerek sırasıyla Teşkilatlanma Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ, ASKON Genel Başkanı Sayın Mustafa KOCA ve Yeni Dönem Genel Başkan Adayı Sayın Hasan Ali CESUR yer aldı.

Teşkilatlanma Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ’ün yeni dönemde teşkilatlar arasındaki birlikteliğin daha kuvvetli olacağını ve bu yönde çalışmalar yaparak ciddi yol alacaklarını belirtti. Sonrasında ASKON Başkanı Sayın Mustafa Koca 10. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden aday olmayacağını ve Genel Kurul’da adaylarının Sayın Hasan Ali CESUR olduğunu dile getirdi.

10. Dönem Genel Başkan Adayı Sayın Hasan Ali CESUR ise geçmişte ve bugün ASKON çatısı altında çalışmaktan onur duyduğunu, birlik ve beraberlik içerisinde genel kurula gideceklerini ve yeni dönemin tüm ASKON camiası için hayırlı olmasını diledi.

Genel olarak, genel kurul sürecinde yapılan çalışmalar ile teşkilatlar arasında birlik ve beraberliğin ele alındığı ASKON 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı Şube Başkanlarına verilen iftar yemeği ile son buldu.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page