top of page

ASKON İZMİR’DE İNŞAAT SEKTÖR TOPLANTISI YAPILDI


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi bünyesinde bulunan İnşaat Sektörleri komisyonu, İnşaat sektörünün sorunları çözüm önerileri konuşuldu.

ASKON izmir şubesi Sektörler komisyonu, dernek bünyesinde bulunan her sektör ile ilgili çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Bu kapsamda, İnşaat Sektörler Komisyon Başkanı Sinan Şener başkanlığında toplanan üyeler birbirleri ile tanıştı ve inşaat sektörü sorunları konuşulup çözüm önerileri üretildi. İzmir’deki inşaat sektöründeki sıkıntıları tespit edip, bunlara çözüm bulmayı hedeflediklerini belirten İnşaat Sektör Başkanı Sinan Şener; inşaat sektöründeki sorunları ve bunların çözümü için çalışmalar yapacağız. Kurulan sektör komisyonlarındaki üyelerimiz ile birlikte İzmir’in sorunlarının çözüme kavuşması için gerekli tüm çalışmaları ve projeleri hayata geçireceğiz" dedi.

Toplantıya katılan ASKON İzmir Şubesi Sektörler Komisyon Başkanı Fatih Demirtop, gerçekleştirilen tüm etkinliklerin üyelerin tavsiyeleri sonucunda ortaya çıktığını belirterek, "Bizim sektörler komisyonunu oluşturmamızdaki amaç, her sektörün kendi sorunlarını bulması ve çözüm odaklı çalışmalar yapmasını sağlamaktır. Üyemizin fikirleri ve tespitleri ile birlikte daha hızlı ilerleyeceğimize inanıyorum" diye konuştu

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page