top of page

ASKON İZMİRDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

ASKON İZMİRDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi Kurucu Başkanı Zekeriya Hazırbulan görevini Şerafettin Gücü’ye devretti.

Kurucu Başkan Zekeriya Hazırbulan; ASKON önemli değerler üreten ülkemizin en doğru ve ilkeli sivil toplum kuruluşlarından biridir. Kurucu başkanlığını yaptığım bu güzide derneği ilimize kazandırmış olmakla gururluyum. 2012 yılında İzmir için güzel işler yapmak ve güzel insanları buluşturmak için 3 kişi ile çıktığımız yolda şu an birbirinden değerli ve seçkin 120 üyemiz ile yolumuza devam etmekteyiz.5 yıldan buyana ASKON’un şahsımıza yüklediği vizyon ve misyon ne ise onu taşımaya onu işlerimize, hayatımıza, vatanımıza bulunduğumuz çevremize ve ailemize yansıtmaya gayret ettik. Görevde bulunduğum süre içerinde önemli işler yaptık. Görevi devrettiğim yol arkadaşım Şerafettin Gücü kardeşimle de bu mesainin daha iyi olacağını, daha güzel işler yapılacağına da inancım tamdır .Bugün bu bayrağı Şerafettin Bey’e devrediyoruz. Kendisine hayırlı olmasını, Cenab-ı Allah’ın hidayetini ve dirayetini diliyorum.

Yeni Başkan Şerafettin Gücü; “Öncelikle Başkanımıza şimdiye kadar yapmış oldukları başarılı işler için yürekten teşekkür ediyorum. 5 yıl önce beraber çıktığımız bu kutlu yürüyüşte Zekeriya Başkanım ve ASKON İzmir Şube yönetim bana bu görevi vermeleri onur verici. Zekeriya Başkanım’dan aldığım bayrağı inşallah daha ileriye taşımaya çalışacağız.

ASKON Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın kolay bir görev olmadığını, aileden ve işten fedakârlık gerektirdiğini biliyorum. Bu görevin ne tür sorumluluklar içerdiğinin de bilincindeyim. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımla birlikte, ASKON’un tüzüğü, değerleri ve amaçları doğrultusunda görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Başarılı olabilmemiz, bizim gayretimiz kadar sizlerin destek ve katkılarına da bağlıdır yeni dönemde de istişare toplantıları, tecrübe paylaşım toplantıları, sektör buluşmaları, dost meclis toplantıları, eğitim toplantıları, konferans ve panellerle değerli üyelerimize, ilimize, bölgemize, ülkemize ve tüm insanlığa katkılar sağlamaya çalışacağız. Bunun yanında üyelerimizin kaynaşması açısından önemli gördüğümüz sosyal faaliyetlerimize de devam edecek.”dedi.

Şerafettin Gücü Kimdir?

1980 Bitlis Tatvan doğumlu olan Gücü, Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2000-2003 yılları arasında ESKAD Başkanlığı, 2012-2017 yılları arasında ASKON İzmir Şube Teşkilattan sorumlu Başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Avukatlık hizmetlerinin yanı sıra, Şerafettin Gücü İzmir’de Aydınlatma,Eğitim, Hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerde ortaklıkları bulunmaktadır aynı zamanda Bitlis’te İnşaat ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren aile şirketleri bulunmaktadır.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page