top of page

ASLA BÖLEMEYECEKLER, YOK OLUP GİDECEKLER

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir şubesi tarafından organize edilen iş geliştirme toplantısında teröre lanet yağdı.ASKON İzmir şubesi konferans salonunda gerçekleşen etkinliği MÜFED Başkanı ve aynı zamanda ASKON İzmir Şubesi üyesi olan Necip Nasır ve çok sayıda işadamı yer aldı.

Açılış Konuşmasını yapan Şube Başkanı Zekeriya Hazırbulan; Şehrimizde gerçekleştirilen hain saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu. Türkiye bir kez daha sinsi bir vahşet operasyonun hedefi olmuştur. Ülke birliğimizi ve bütünlüğümüzü hedef alan bu hain saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağı aşikârdır.

Milletçe şunu çok iyi bilmeliyiz ki, milli birlik ve bütünlüğümüze her zamankinden daha çok sahip çıkarak bu alçak saldırıları yapanlara ve bu saldırıları yaptıranlara en güzel cevabı vermiş oluruz.

Ülkemizin milletiyle, hükümetiyle bu psikolojik ve hain terör eylemleri ile başa çıkabilecek metanete ve tecrübeye sahiptir.

ASKON olarak şunu bir kere daha ifade etmek isteriz; asla bölemeyecekler, asla parçalayamayacaklar, asla egemenliğimize, milli irademize set çekemeyecekler. Bu hain odaklar şunu çok iyi bilmeli ki, asla bölemeyecekleri gibi kendileri de yok olup gideceklerdir.

Başta Aziz Milletimizin milli birlik ve bütünlüğü hedef alınarak gerçekleştirilen bu alçak saldırıyı bir kez daha kınıyor, bu alçak saldırının kurbanları Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor, acılı ailelere ve yüce milletimizin başısağolsun dileklerimizi iletiyoruz.

Toplantıda konuşmalarını yapan MÜFED Başkanı Necip Nasır;

Ülkemizin bulunduğu coğrafi konum ve bu köklü imparatorluğun bakiyesi olan bu millet üzerinde oynan oyunları dirayeti ile yok edecektir. Globalleşen dünya ekonomisi sistemi içerinde güçlerin buluşturulmasında en büyük görev iş adamlarına düşüyor.

Biz bir yerde hata yapmışız dünya ya net olarak kendimizi anlatamamışız, bu gün mevcut konjonktürde en büyük görev en büyük görev bizlere düşüyor, bizler yeteri kadar lobi hareketi gerçekleştirememişiz, lobi hareketini beceren terörist örgütler fetosu, Deaşi, Isid di haçlı zihniyeti elemanları çok iyi örgütlenmişler. Biz bu örgütlenmeyi tam manası ile yapamadık. Şimdi ülke olarak üzerimize gelen şimşeklere karşı dış dünya kamuoyuna kendimizi anlatmalıyız. Elimizden geldiğince gerekirse 7/24 gerekirse elimize pensemizi, anahtarımızı, tornavidamızı alıp sahaya inip yatırımlarımıza devam etmeliyiz bu lobi hareketini hem ASKON olarak hem iş adamı olarak yerine getirmeliyiz. Bundan sonra bize büyük görevler düşüyor. Haçlı zihniyetinin Osmanlı İmparatorluğu’ndan bu yana yaptıkları ve şuan yaptıkları hesaplara karşı bize “Allah” yeter.

Tekrar İzmirimiz’de gerçekleşen bu hain saldırıyı kınıyor milletimizi birlik olmaya davet ediyorum. dedi

Program iş geliştirme toplantısı ile devam etti.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page