top of page

ASKON İZMİR ŞUBESİ  2016 ÇALIŞTAYINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi 2016 yılı çalıştayını 2 günlük bir program ile Afyon’da gerçekleştirdi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği(ASKON) İzmir Şubesi 2016 yılı Çalıştay Programı NG Afyon Wellness & Convention gerçekleşti. 2 gün süren çalıştayda, faaliyetler, hedefler, geçmiş projeler masaya yatırılırken, katılımcılara eğitim programları verildi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç.Dr. Erkan Akar tarafından Sosyal Medya Pazarlama konulu eğitim verdi.

Çalıştayın açılış konuşmasını yapan ASKON İzmir Şube Başkanı Zekeriya Hazırbulan şehrin en fazla faaliyet yapan iş dünyası STK’larından biri olarak yeni dönemde yine ses getirecek çalışmalar yapacaklarını ifade etti. “ASKON olarak yakın zamanda genel kurulumuzu tamamladık. Yeni yönetim kurulumuz oluşturduk. Çok programdan ziyade, az ama nitelikli programlar yapmayı hedefledik. Geçtiğimiz dönem İzmir ve ülke ekonomisine yönelik çalışmalarımızı yaptık. Dernek olarak, her alanda faaliyet gösterdik. İş dünyası ile ilgili çalışmalarımız yaparken, sosyal sorumluluktan taviz vermedik. Bugünde bu çalıştayda, ne yaptığımız ve neler yapabileceğimizi ayrıntıları ile konuşuyoruz. İşadamları olarak ASKON çatısı altında İzmirimiz ve ülkemiz için yine lokomotif olmaya devam edeceğiz” Çalıştayların son derece faydalı organizasyonlar olduğunu dile getiren Başkan Zekeriya Hazırbulan, “Burada herşeyi ayrıntalıları ile konuşma fırsatı bulduk Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte derneğimizin 2017 yılı hedeflerini planladık. Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan işadamları olarak bizler, bilgi birikimlerimizi topluma katma değer sağlamak adına kullanıyoruz. ASKON bunun için vardır ve kurulduğumuz günden beri bizim haklı kazançla ilgili bir sloganımız var. “Haklı zenginlik” sloganımızı yaşatmak adına elimizden gelen tüm bilgileri değerlendirmeye çalışıyoruz" dedi.

Ben programımıza katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Yine eğitimler için buraya kadar gelip bizlere faydalı bilgiler veren Doç. Dr. Erkan Akar hocamıza teşekkür ediyorum” dedi

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page