top of page

ASKON 7. İŞ GELİŞTİRME TOPLANTISI İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği 7. İş Geliştirme Programı İzmir Swiss Otel Büyükefes’de gerçekleştirildi. ASKON İzmir Şubemizin ev sahipliğinde yoğun katılım ile gerçekleştirilen programa, ASKON Genel Başkanı Mustafa KOCA ile Genel Başkan Yardımcıları Vedat ÖKSÜZ, Sıtkı ABDULLAHOĞLU, Genel Sekreteri Bahadır TUZCU ve ASKON İzmir Şube Başkanı Zekeriya HAZIRBULAN ile beraber 100 ASKON üyesi işadamı katıldı.

“DOĞU’SUNDAN BATI’SINA TÜRKİYE’NİN ÇOĞU ŞEHRİNDE YER ALAN ŞUBELERİMİZLE TİCARETİ GELİŞTİRMEK”

Üyeler arası ikili iş görüşmelerin de yapıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan ASKON İzmir Şube Başkanı Sayın Hazırbulan; İş Geliştirme toplantısına ev sahipliği yaptıklarından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. ASKON’un üyeler arası bilgi ve tecrübe paylaşımına, sinerji oluşturulmasına, yeni işbirliklerinin kurulmasına ve gelişmesine katkıda bulunacak ve destekleyecek bir ağ kurmak misyonunu gerçekleştirmek amacıyla İzmir Şubesi’nin ev sahipliğinde düzenledikleri toplantıda ortak iş geliştirmek ve ortak ticaret yapabilmek amacıyla bir araya geldiklerini ifade eden Hazırbulan, “Bugünkü toplantımızda bu başarıyı sağlayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

“ENDÜSTRİ 4.0”

ASKON Şubelerinin katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan ASKON Genel Başkanı Mustafa KOCA, her sıfırın farklı kültürü olduğundan bahsetti. Genel Başkan Sayın Koca Esnaflıktan tüccarlığa, tüccarlıktan sanayiciliğe geçişte çok ciddi şekilde sıfırların farklı kültürleri olduğuna değindi. Bu noktada artık sanayici toplum olduğumuza değinen Koca, bilgiyi, tecrübeyi ve sermayeyi doğru paylaşımı vurguladı. “Ben” den “Biz”e geçilmesinden bahseden Mustafa KOCA, malzemenin insan olduğundan ve bu tip toplantıların artarak devam ettirileceğinin sinyalini verdi.

“HAKLI ZENGİNLİK”

Açılış konuşmalarının ardından Genel Başkan Yardımcısı Sıtkı Abdullahoğlu, “Haklı Zenginlik” başlıklı bir sunum yaparak, meselenin özüne inerek kavramsallaşması yönünde pratik ekonominin dışına fikri anlamda teorik bir konuşma yaptı. “Haklı Zenginlik meselesi ASKON’un temel meselesi haline gelme durumunda ve 2001-2002 yıllarında şekillendiği üzere günümüze ulaştığını belirttiler. Hak ve Zenginlik üzerine tanımlamalar ve değerlendirmelerde bulunan Sıtkı ABDULLAHOĞLU, bu kavramlar üzerine inşa sürecine teorik olarak değindi.

Programın devamında “Speed Networking” etkinliği ile İkili iş görüşmelerinin gerçekleşerek firmalara verimlilik sağladığı ASKON iş geliştirme toplantısında, katılımcılar memnuniyetini belirttiler.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page