top of page

GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI


ASKON Konya Şubesi ve ASKON İzmir heyetine eğitim veren AKÜ Öğretim Üyesi Türker Göksel, “Eski köye yeni adet getirmeyenler kayıp etmeye her zaman mahkumdur” dedi.

ASKON Konya Şubesi ve ASKON İzmir heyetine eğitim veren AKÜ Öğretim Üyesi Türker Göksel, “Eski köye yeni adet getirmeyenler kayıp etmeye her zaman mahkumdur” dedi.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi 'nin Afyon'da gerçekleştirdiği 2016 yılı Planlama Toplantısı'nda Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğretim Görevlisi, Türker Göksel, 'İş Yaşamında Girişimci Olma' konulu konferansta faydalı bilgiler paylaştı. ASKON İzmir Şubesi heyetine hitaben yapılan konferans büyük ilgi gördü. Katılımcılar, toplantı süresince kendilerine sunulan eğitimi büyük bir dikkatle dinledi. Akü Öğretim Görevlisi Türker Göksel, işadamlarına girişim ve girişimcilik kavramının iş yaşamındaki tarihsel gelişimi ve değişen koşulları hakkında bilgi verdi. Göksel, iyi bir girişimci olmanın cesaretli olmayı ve risk almayı gerektirdiğini belirterek, işadamlarına, “Eski köye yeni adet getirmeyenler kayıp etmeye her zaman mahkumdur” diyerek iş yaşamında daima yeniliklere açık olmaları gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmaları gerektiğini anlattı. "Geleceğin liderliği, var olandan daha iyi bir yolu gösterebilmekle, bulmakla ve eyleme geçirmekle olacaktır" tespitinde bulunan Göksel, "Yaşantımıza bir değişim kültürü aşılamalıyız ve değişimi yönetmeyi öğrenebilmeliyiz. Gelecek, belirgin olmadan olasılıkları gören kişilere aittir" dedi.

BÖLGESEL VE ULUSLARARASI DEĞİŞİMLERE AYAK UYDURMALIYIZ

Göksel, iş dünyasında yaşanan değişimlerin ve bu farklılaşmaların iktisadi hayattaki etkilerinin yanı sıra bölgesel ve uluslararası işbirliği projeler kapsamında da katılımcılara örnekler yardımıyla bilgiler aktardı. İşadamlarına dördüncü kitabı ‘Seçkileri’ imzalayarak hediye eden Türker Göksel'e, ASKON İzmir Şube Başkanı Zekeriya Hazırbulan, günün anısına hediye takdim etti. Katılımcılar, bilgilerden dolayı Türker Göksel'e teşekkür etti

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page