top of page

ASKON İZMİR 2016 ÇALIŞTAYINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi 2016 Planlama Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda hedeflenen projelerde ASKON, 2016 yılına hedef büyüterek giriyor.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi, 2016 yılı Planlama Toplantısı’nı NG Afyon Wellness & Convention Hotel'de gerçekleştirilen 2 gün sürdü. Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımları ile gerçekleştirilen toplantıda 2016 yılında planlanan çalışmalar ele alındı. 2016 yılı için hedef büyüten ASKON İzmir Şubesi, İzmir iş dünyasına yön verecek kararlar ile ilgili açıklamalar yapan AR-GEKomisyon Başkanı Safa Narlı , alınan kararların Ocak ayından itibaren uygulamaya başlanacağını dile getirdi.

ASKON İZMİR HEDEF BÜYÜTTÜ

Narlı “ASKON olarak üyelerimizin uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için kendilerine destek vermek ve onlara rehberlik etmeye çalışıyoruz, bu bağlamda AR-GE Komisyonu olarak 2016 yılı için planladığımız eğitim, bilgilendirme ,tecrübe aktarım programı,yurt içi ve yurt dışı iş geliştirme gezilerimiz üyelerimizin ve İzmir’in ticaretine yön verecek programlarımız 2016 yılında da tüm hızıyla devam edecek bunun yanında bir işadamı derneği olan ASKON’un şahsımıza yüklediği vizyon ve misyon gereği sosyal sorumluluk projelerimize hız vereceğiz dedi”.

Çalıştayı değerlendiren ASKON İzmir Şube Başkanı Zekeriya Hazırbulan "Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte derneğimizin 2016 yılı hedeflerini planlamak için tüm yöneticileri burada hazır bulundular. Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan işadamları olarak bizler, bilgi birikimlerimizi topluma katma değer sağlamak adına kullanıyoruz. ASKON bunun için vardır ve kurulduğumuz günden bu yana kullandığı bir sloganı var, “Haklı zenginlik” sloganımızı yaşatmak için elimizden gelen tüm bilgileri değerlendirmeye ülkemizin ve İzmir’imizin kalkınması insanımızın refahı adına çalışmaya devam edeceğiz" dedi

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page