top of page

İŞ ADAMLARINA MOTİVASYON EĞİTİMİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir şubesi üyelerinin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için gerçekleştirdiği eğitim programlarına tüm hızıyla devam ediyor. Üyelerini her alanda bilgilendirmeyi ilke haline getiren ASKON İzmir Şubesi bu kez de “İş Hayatında Başarı ve Motivasyon” konulu eğitimine ev sahipliği yaptı. ASKON İzmir Şubesi konferans salonunda düzenlenen yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Açılış konuşmasını yapan ASKON İzmir Şube Başkanı Zekeriya Hazırbulan; Öncelikle eğitimimizi programımızı organize eden AR-GE komisyonumuza teşekkür ediyoruz. ASKON ülkemizin ve dünyamızın adalet temelinde yeniden şekillendirilmesi için haklı zenginlikler üreten bir kuruluştur. ASKON olarak üyelerimizin uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için kendilerine destek vermek ve onlara rehberlik etmeye çalışıyoruz. Bunun yanında eğitim ve seminerler ile üyelerinin mesleki yetkinliklerini artırmak olduğunu söyledi.

Eğitmen Ayhan Apaydın, "Motivasyon nedir?, Motivasyon araçları nelerdir?, Motivasyonun hayatımızdaki etkisi ve kişisel motivasyonumuzu yüksek tutmanın yolları" konuları üzerinde duruldu. Günlük hayatta ve iş hayatında başarının ve motivasyonun nasıl kontrol altına alınabileceğini, kişinin başarısının ve motivasyonunun nasıl arttırabileceğini yapmış olduğu sunumda örnekler üzerinde göstererek katılımcılara aktardı. Eğitmen Apaydın yüksek motivasyonun iş, aile ve sosyal yaşantıda başarı ve mutluluğa ulaşmada çok önemli olduğunu belirtti.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page