top of page

ASKON’DAN KOSGEB’E ZİYARET


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İzmir Şubesi Kurumsal İlişkiler Komisyonu KOSGEB Güney Bölge Müdürlüğüne atanan Recep Özçevik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ASKON İzmir Şube Başkan Yardımcısı İbrahim Terzi, Yönetim Kurulu üyelerinden Necdet Bayatsapan ve Celal Kurşun yer aldı. ASKON İzmir Şube Başkan Yardımcısı İbrahim Terzi dernek ve dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

HEDEFİMİZ “HAKLI ZENGİNLİK”

Dernek yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgi veren ASKON İzmir Şube Başkan Yardımcısı İbrahim Terzi, ASKON’un 30 Şubesi 5 Yurdışı temsilciliği ile faaliyet gösterdiğini ASKON İzmir Şubesinin ise yaklaşık 3 yıl önce kuruduğunu belirtirken üye profilimizi oluştururken ASKON’un “haklı zenginlik” fikriyatını ilk kriter olarak baz aldıklarını ,üye kayıtlarını ,iki üye referansı olmadan yapmadıklarını belirtti. ASKON, ülkemizin ve dünyamızın adalet temelinde yeniden şekillendirilmesi için haklı zenginlikler üreten bir kuruluştur. Misyon olarak da üye işletmelerin ve ülkenin rekabet gücünü arttırmak, haksızlıkların giderilmesi mücadelesi vermektir.”dedi.

55 MİLYON TL DESTEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özçevik , STK’lar ile her zaman işbirliği içinde çalışmak istediklerini söyledi .KOSGEB’den KOBİ’lerin Kurumsallaşma ve Markalaşma Projelerine 55 Milyon TL’lik destek verileceğini anlatan KOSGEB İzmir Güney Hizmet Merkezi Müdürü Recep Özçevik ,kurumsallaşma ve markalaşmak isteyen tüm KOBİ’leri proje sunmaya davet etti. Özçevik, KOBİ Proje Destek Programın her sene bir defaya mahsus tematik olarak proje çağrısına çıkıldığını ve projesi olan işletmelere destek verildiğini belirtti. ERP, CRM Yazılımları, bilişim ürünleri, yeni personel desteği, belgelendirme ve eğitim faaliyetlerini 150.000 TL’ye kadar desteklediklerini söyledi.

TEŞVİKLER İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 30 KASIM

KOBİ Destek Programının 3 yıl, proje süresinin en fazla 24 ay olduğunu kaydeden Özçevik destek üst limitinin ise 150 bin lira olduğuna dikkati çekti. KOBİ'lerde kurumsallaşma ve markalaşma projelerin son başvuru tarihinin ise 30 Kasım 2015 tarihinde sona ereceğini sözlerine ekledi.

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page